پرش به مطلب اصلی

قاچاق این محصول در ایران از ترکیه بیشتر شد مردم جنس خارجی را پسند کردند

· خواندن 2 دقیقه

قاچاق این محصول در ایران از ترکیه بیشتر شد/ مردم جنس خارجی را پسند کردند

اقتصادنیوز : خبری درباره امارات حسابی در شبکه های اجتماعی سر و صدا به پا کرد، خبری که از رویاپردازی تازه اماراتی ها حکایت داشت. براساس اخبار رسیده مسئولان دبی در صدد ساخت بزرگ ترین فرودگاه جهان هستند؛ پروژه ای بسیار ویژه و مهم که می تواند نقش مهمی را در حوزه گردشگری و صنعت هوایی امارات و همچنین منطقه و جهان ایفا کند.

قاچاق این محصول در ایران از ترکیه بیشتر شد/ مردم جنس خارجی را پسند کردند

به گزارش اقتصادنیوز، بازار ارز تهران آخرین روز کاری هفته را در حالی سپری کرد و پشت سر گذاشت که نسبت به روز گذشته قدم در مسیر متفاوتی گذاشت و قیمت ها سرنوشت متفاوتی را تجربه کردند. امروز برای معامله گران در حالی سپری شد که قیمت اغلب ارزها روند صعودی را در پیش گرفته و بالا رفتند.

روندی که برای همه ارزها ثابت نبود و رکورددار بیشترین نوسانات بازار امروز خلاف جریان آب شنا کرد و کاهش قیمت را تجربه کرد؛ همچنین قیمت سه ارز هم در مقایسه با روز گذشته ثابت ماند. در ادامه به جزئیات نوسانات قیمت ارزها در بازار تهران نگاهی خواهیم انداخت.

ریال عمان همواره در طی چند هفته اخیر رکورددار بیشترین کاهش یا افزایش قیمت در بازار ارز تهران بود، واحد پول رسمی این کشور سلطان نشین امروز اما مسیر کاهشی را انتخاب کرد و هفته را در حالی به پایان رساند که چهار هزار و ۸۰۰ تومان ارزان شد و ۱۶۱۶۲۰ تومان قیمت خورد.

مشروح این گزارش را در اقتصادنیوز با تیتر «ایران از ترکیه سبقت گرفت؛ امارات شگفتی رو کرد/ سردرگمی قیمت‌ها در آخرین روز هفته» بخوانید.

منبع: donya-e-eqtesad.com