پرش به مطلب اصلی

بازار گارد نزولی را حفظ کرد دامنه ۵۰ هزار تومان در دسترس قرار گرفت؟

· خواندن 2 دقیقه

بازار گارد نزولی را حفظ کرد/ دامنه ۵۰ هزار تومان در دسترس قرار گرفت؟

اقتصادنیوز : به عقیده تحلیلگران اگر قیمت درهم زیر ۱۶ هزار و ۴۷۰ تومان تثبیت دهد، قیمت دلار وارد دامنه ۵۰ هزار تومان خواهد شد.

بازار گارد نزولی را حفظ کرد/ دامنه ۵۰ هزار تومان در دسترس قرار گرفت؟

به گزارش اقتصادنیوز؛ در پایان هفته گذشته قیمت دلار هرات با کاهش از کانال ۶۱ هزار تومان عقب نشست و تا ۶۰ هزار و ۴۰۰ تومان پایین آمد و از این مرز حمایت شد. در نهایت قیمت دلار هرات در معاملات پشت خطی شنبه در ۶۰ هزار و ۶۰۰ تومان به کار خودش پایان داد. به عقیده معامله‌گران با از دست رفتن مرز حمایت دلار در ۶۱ هزار و ۳۰۰ تومان بازار همچنان بر مدار نزول خواهد بود.

آخرین قیمت درهم امارات در هفته گذشته ۱۶ هزار و ۹۲۰ تومان بود. قیمت دلار برآورد شده از درهم ۶۲ هزار تومان محاسبه می‌شود که با دلار هرات شکاف هزار و ۴۰۰ تومانی دارد که قابل توجه است. به عقیده تحلیلگران اگر قیمت درهم زیر ۱۶ هزار و ۴۷۰ تومان تثبیت دهد، قیمت دلار وارد دامنه ۵۰ هزار تومان خواهد شد.

اولین خبر مهم این هفته سفر گروسی، رئیس سازمان انرژی اتمی به تهران است. از منظر معامله‌گران اگر نتیجه این سفر مثبت باشد به کف‌زنی بازار کمک می‌کند.

مشروح این گزارش را در اقتصادنیوز با تیتر «قیمت دلار در منگنه!/ شرط مهم برای عقبگرد دلار به دامنه ۵۰ هزار تومان/ بازار؛ گوش‌به‌زنگ مسافر مهم تهران» بخوانید.

منبع: donya-e-eqtesad.com